Dnešní článek bude určený pro vás, kteří pomýšlíte na zimní svatbu, ale zároveň se tak trochu obáváte komplikací, které by zimní období mohlo přinést.

Lucie a Jan se rozhodli vzít v únoru, ale v době, kdy se setkali s naší svatební agenturou ještě neměli představu o konkrétním svatebním místě. Oba preferovali obřad, hostinu a ubytování na jednom místě a chtěli, aby to místo bylo pohodové, uvolněné  ale zároveň originální a luxusní. Nědo by mohl říct, že uvolněnost a luxus prostě nejdou dohromady. Opak je ale pravdou, jak dokazuje tahle svatba v srdci Beskyd. 

Ačkoli o Grandhotelu TATRA, v kterém se svatba konala, jsme uvažovali už od začátku, nebyli jsme si jistí, zda budou snoubenci chtít svatbu na tak pro ně vzdáleném místě. O to víc jsme byli rádi, když jsme jim místo ukázali a oni si ho ihned zamilovali.  A není divu. Malebné prostředí Beskyd a velmi citlivě zrenovovaný horský hotel jsou skvělými atributy pro opravdu výjimečné svatební místo. 

Už od počátku jsme měli jasnou vizi o designu svatby – elegantní, uvolněná s  neutrální paletou: béžová, holubičí šedá, pudrově růžová a zlaté akcenty. Obřad Lucie a Jana se měl konat na hotelové terase s úchvatným výhledem na Beskydy. V dopoledních hodinách svatby však předpověď ukazovala větrné počasí s trochou deště, navíc ze střechy začaly padat velké kusy zmrzlého sněhu a nedalo se tomu nijak zabránit. Z toho důvodu jsme nakonec přešli k záložnímu plánu a obřad se konal v hotelovém lobby. Obřadní místo dekorovaly oversized aranžmá ze sušené pampové trávy doplněné růžemi, orchidejemi a dalšími živými květinami od Ponk Rentals.  Krásné družičky oblékly pudrově růžovou barvu, která vypadala úžasně ve spojení s neutrálními odstíny hotelového interiéru. 

Důraz na detaily, ktery představuje podstatu EVENTISTY, byl jasně patrný v celém konceptu svatby; od sweetbaru s úžasným svatebním dortem od Prague City Cakes navrženým tak, aby korespondoval s designovými prvky hotelu, až po instalaci andělských křídel vyrobených z pampové trávy, která sloužila jako pozadí pro instagramové fotky.

Každá svatba by měla být jedinečná, měla by odrážet osobnost a styl nevěsty a ženicha. Myslím, že u této svatby se nám to absolutně povedlo. Tým nejlepších svatebních profesionálů vytvořil Lucii a Janovi svatební den, na který, doufám, budou mít nádherné vzpomínky. Podívejte se na fotografie Katky Končal, která opět skvěle zachytila uvolněnou atmosféru této svatby. 

Vaše K.

Katka je zakladatelka a kreativní ředitelka svatební agentury EVENTISTA. Od roku 2013 navrhla  a zorganizovala množství výjimečných svateb a eventů. Pro více informací ji můžete kontaktovat zde:

katerina@eventista.cz

Přečtěte si také:

Jakou vybrat svatební agenturu?

Kolik stojí služby svatební agentury?