o nás

Organizovat svatby jsme začali už v roce 2013. Cestou jsme potkali mnoho neuvěřitelných lidí, pro které jsme měli příležitost tvořit a kteří nás inspirovali, ale také jsme poznali mnoho svatebních a eventových profesionálů – těch nejlepších ve svém oboru, se kterými byla a je radost spolupracovat.

Když se ohlédneme zpět a vidíme, jak daleko jsme za ta léta došli, tak  se o to víc se těšíme na to, co nám přinese budoucnost. Věříme, že budoucnost patří těm, kteří se nebojí plnit si VELKÉ SNY.

To je náš příběh. Těšíme se, až budeme vyprávět ten VÁŠ.

Kačka a Pavel

Náš přístup

Plánování svateb a eventů je pro nás mnohem víc než práce, je to VÁŠEŇ. Nabízíme Vám nadstandardní svatební a eventové služby.  Díky důkladné přípravě a organizaci, vřelému a pozornému přístupu k našim klientům, ale také kreativnímu designu, vytváříme výjimečné svatby a eventy. Snažíme se vystihnout vaši jedinečnou osobnost a realizovat vaše vize. A mnohem víc, snažíme se jít ještě dál a nabídnout vám nové neotřelé myšlenky a nečekané detaily, které na vás i vaše hosty zapůsobí a zanechají nezapomenutelné vzpomínky.

Našim párům nabízíme nejvyšší úroveň služeb a udržuje silné vazby s předními svatebními a eventovými místy a renomovanými svatebními profesionály. Nabízíme poradenství a doporučení založená na dlouholetých zkušenostech, ale vždy bereme v úvahu vaše specifické potřeby a preference. Jako butiková společnost realizujeme jen vybraný počet svateb a eventů ročně, abychom zajistili, že každý detail bude dokonale naplánován a každý klient bude mít pozornost, kterou si zaslouží. To vše nás staví mezi nejlepší svatební a eventové agentury v ČR.

o nás

Kačka

Původně jsem pracovala jako projektový manažer v telekomunikacích a, i když šlo o celkem zajímavou práci,  postrádala jsem v ní nějaký hlubší smysl. Pocit, že někomu opravdu pomáhám, vytvářím emoce a zážitky.  K založení EVENTISTY mě přivedla moje vášeň pro módu, design a  touha vytvářet krásné věci.

U svateb mě naplňuje vidět naše klienty spokojené, jak si nerušeně užívají svůj svatební den. Pokaždé si říkám, jaká je to pro mě čest, být přítomná v tak významný okamžik jejich života. U eventů mě zase baví posouvat hranice kreativity, bořit zavedená klišé a zároveň poznávat naše klienty a vcítit se do jejich potřeb.

JSEM

vystudovaný anglista

detailista, perfekcionista

kreativní duše EVENTISTY

MILUJI

tvorbu konceptů svateb a eventů

ranní kávu s mým mužem

a bezmezně mého syna

Pavel

Vystudoval jsem management a marketing a prakticky celý profesní život se managementem zabývám. Baví mě to, a snad proto mám organizaci a plánování v malíčku.

Díky předchozí práci jsem poznal Kačku a dnes jsme spolu už neuvěřitelných 21! let. Nadchla mě příležitost podílet se na budování rodinné firmy a možnosti s Kačkou opět pracovat. Spolu se totiž výborně doplňujeme jak životě, tak i v práci.

Na organizaci svateb a eventů je úžasné to, že vidíte přímý výsledek vaší práce – radost, spokojenost a nadšení klientů.

 

JSEM

technik a praktik

realista a systematik

organizační a technická opora EVENTISTY

 

MILUJI

analýzy, čísla, tabulky a nové technologie

běh a aktivní relax v přírodě

chvíle s mojí rodinou

fun fact

 

Naše klienty vždycky zajímá naše svatba . . .

Tak tady je fotka.

 

09.09.2007

Svatba na plzeňské radnici  v 6 lidech.

 

Nejvíc <3

fun fact

 

Naše klienty vždycky zajímá naše svatba . . .

Tak tady je fotka.

 

09.09.2007

Svatba na plzeňské radnici  v 6 lidech.

 

Nejvíc <3

Reference

Svateb a eventů

Let zkušeností

%

Vášeň a nadšení

kontakt

Pojďme spolu mluvit a poznat se. Ať už vás zajímají naše služby, ceny nebo nás chcete jen pozdravit, neváhejte a napište nám. Možná nalezneme aktivity, které bychom společně mohli podniknout.

Zavolejte nám na telefonní číslo 777 757 901 nebo nám napište na katerina@eventista.cz.