Kolik stojí svatební hostina, svatební dort, jaká je cena svatebního oznámení a kolik stojí služby svatební agentury… Dotazy na ceny jsou bezpochyby jedny z nejčastějších otázek, které dostávám od klientů hned v úvodním emailu nebo telefonátu. Většinou jim říkám, že je to stejné, jako by se mě ptali, kolik stojí auto. Každý si totiž představí něco jiného, někdo slušně vybavený Superb, jiný třeba Ferrari 😉

Pokud se budeme bavit o svatbě na klíč, svatební agentury standardně nabízí tyto činnosti: výběr svatebního místa, návrh konceptu svatby, zajištění svatebních dodavatelů,  sestavení svatebního rozpočtu, harmonogramu svatebního dne, koordinaci svatby atd. Obecně se dá říct, že většina svatebních agentur nejen v ČR ale i zahraničí si za svatbu na klíč účtuje mezi 10-20% z celkového rozpočtu svatby. Ceny se lehce liší v závislosti na renomé agentury a také rozsahu služeb, které svatební agentura nabízí. Ovšem existuje ještě řada proměnných, které hrají roli: termín svatby, místo svatby, náročnost organizace,  speciální požadavky klientů atp.. Tyto faktory mohou cenu velmi ovlivnit oběma směry. 

Řeknu Vám ještě jednu věc a budu doufat, že mě kolegové z ostatních agentur úplně nezatratí… Nepotřebujete svatební agenturu nebo koordinátorku, abyste měli krásnou svatbu. ALE! Jak zjistíte v tomto článku, využít služby svatební agentury přináší mnoho výhod a vím, že je to jedna z investic, která se Vám opravdu vyplatí a nebudete jí litovat.

Pokud byste rádi znali náš agenturní poplatek za Vaši svatbu, ráda se s Vámi setkám, případně zavolám, abych znala Vaše představy o svatbě a abychom měli šanci se lépe poznat. Osobní kontakt (případně skype, facetime) je pro mě a určitě i pro Vás velmi důležitý. Plánování svatby zabere třeba i 12 měsíců a nechcete přece rok komunikovat s někým, s kým si v osobní rovině nerozumíte. Po úvodní schůzce Vám budu schopná určit výši nejen našeho agenturního poplatku ale také nastínit alespoň rámcové ceny jednotlivých položek Vaší svatby, abyte věděli, s jakými cenami počítat.

Takže, když budete mít chuť, zavolejte mi nebo napište a setkáme se. Úvodní konzultace je vždy nezávazná a je zdarma. Vy pak budete moct zvážit, zda investovat do služeb svatební agentury.

Těším se na Vás!

Vaše K.