Typy svateb

Svatba na zámku

Toužíte po romantickém místě, kde na vás dýchne historie? Pak je svatba na zámku, v paláci nebo historickém lesoparku právě pro vás. Zámky obvykle nabízejí možnost mít na jednom místě svatební obřad, hostinu i ubytování. Chcete spíše zámek v toskánském stylu? Nebo raději luxusní eco-chic zámek? Podívejte se tady na nabídku svatebních zámků, které máme rádi pro jejich jedinečnost.

svatba Vše na jednom místě

Venkovní obřad, hostina v atraktivních prostorách a když už jste unaveni, tak si jdete odpočinout do svého pokoje. Svatba tzv. vše na jednom místě je ideální  nejen pro novomanžele, ale toto místo ocení také svatební hosté. Naštěstí máme v České republice dostatek takových míst.

Svatba na statku či farmě

Rádi byste svatbu na romantickém neformálním místě? Zkuste svatbu na statku, farmě nebo v mlýně. Tato místa obvykle nabízejí možnost mít na jednom místě svatební obřad, hostinu i ubytování.  Podívejte se tady na nabídku svatebních statků a farem, které vám můžeme vřele doporučit pro jejich osobitou atmosféru.

Zimní svatba

Zimní svatba je ideální pro pár, ktrerý  nechce jít s davem a my ji můžeme jen doporučit! Vyhnete se typickému stresu, zda bude zrovna váš vysněný svatební fotograf nebo svatební místo volné. Zimní období je také většinou klidnější i pro svatebčany, protože kromě Vánoc se toho zase tolik neděje. Popřemýšlejte o svatbě na horách nebo v příjemném prostředí hotelového komplexu, kde budete mít veškeré pohodlí. 

Bohosvatba

Boho nebo boho chic svatba v sobě mísí prvky etna, hippies a gypsy stylu. Jedná se o styl svatby pro nevěstu se ženichem, kteří se nebojí jít vlastní cestou, mají rádi originalitu a neotřelost.  Využívají hlavně lokální, sezónní květiny a občerstvení. Místo konání svatby je většinou úzce spjaté s přírodou – zahrada, louka, les, vigvam, … 

registrované partnerství

Registrované parnerství po právní a praktické stránce sice není ekvivalentem manželství, nicméně my jej  i přesto vnímáme jako stejně významný svazek dvou milujících se  lidí. A to je v každém případě skvělý důvod k oslavě za přítomnosti rodiny a přátel.

Svatba v lese

Svatba v lese není pro každého. Přístup na místo nemusí být jednoduchý pro všechny svatebčany. Hlasitá hudba nepřipadá v úvahu. Elektřina nedostupná. Tmavší fotografie. To jsou namátkou  jen některá úskalí a omezení. Ale na druhou stranu romantické prostředí lesa vám to vynahradí neobyčejným zážitkem.

dokonalá svatba

Dokonalá svatba může znamenat pro každého něco jiného. Pro nás je to taková svatba, kdy se osobnost nevěsty a ženicha autenticky promítnou do celého dne, dekorací, zábavy,… kdy si nevěsta s ženichem maximálně užívají svůj den D, mají čas na své hosty a vše běží hladce. Svatbčené se baví, pochutnávají si na výborném jídle a protančí celou noc. Rodiny se blíž poznají a po svatbě se všichni usmívají nad svatebními fotkami. 

kontakt

Pojďme spolu mluvit a poznat se. Ať už vás zajímají naše služby, ceny nebo nás chcete jen pozdravit, neváhejte a napište nám. Možná nalezneme aktivity, které bychom společně mohli podniknout.

Zavolejte nám na telefonní číslo 777 757 901 nebo nám napište na katerina@eventista.cz.