Svatby

PŮSOBIVÝ DESIGN | DOKONALÉ DO POSLEDNÍHO DETAILU

NAŠE SLUŽBY

Svatbu vám pomůžeme kompletně zajistit. Ať už jste se o své svatbě přemýšleli dlouhé roky nebo nemáte ponětí, kde začít se svatebním plánováním, rádi vám s vaší svatbou pomůžeme a vytvoříme něco opravdu výjimečného.

Chcete si užít svatbu snů, svatbu bez starostí?  Využijte našich svatebních služeb a dopřejte si svatbu na klíč.  Svatební koordinátor za vás převezme svatební organizaci, vyhledá dokonalé místo na svatbu, nejvhodnější svatební dodavatele, vytvoří koncept svatby, zajistí harmonogram svatebního dne, připraví rozpočet svatby, zařídí svatební catering, ubytování, zábavu pro hosty atd. Cena svatby na klíč je závislá na konkrétních požadavcích. Rádi vám ji sdělíme na základě úvodní svatební konzultace, která je bezplatná a nezávazná, abychom měli možnost se poznat. 

Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme, nebo nám zavolejte na telefonní číslo 777 757 901. 

Jak PRACUJEME?

Vy na prvním místě

1

Poznáme se

Budeme se ptát. Zjistíme co se Vám líbí, co je pro vás důležité, jak velká svatba, kolik hostů na svatbě a další.

2

Poradíme Vám

Poradíme Vám s výběrem svatebního místa, na co se zaměřit a čemu se vyhnout.

3

Navrhneme

Sejdeme se v místě svatby, navrhneme koncept svatby a předložíme vám vizuál, abyste si mohli představit, jak vaše svatba bude vypadat.

Naplánujeme

4

Připravíme rozpočet

Připravíme rozpočet svatby a platební kalendář, abyste měli přehled kdy, kolik a co zaplatit. Rozpočet optimalizujeme podle vašich možností.

5

Hlídáme termíny

Připravíme harmonogram svatební dne a zajistíme, aby se vše včas objednalo a připravilo.

6

Zajistíme průběh

Zamluvíme místo, dodavatele a vyjednáme smlouvy. Probereme s nimi koncept vaší svatby, aby vše ladilo.

Den svatby

7

Den před svatbu

Řešíme logistiku, přípravu svatebního místa, postavení stanu, návoz nábytku atd.

8

Ve svatební den

Koordinujeme dodavatele, dohlížíme, aby vše bylo na svém místě a perfektní do posledního detailu.

9

Asistujeme na místě

Jsme při ruce nevěstě a ženichovi. Pomáháme hostům s ubytováním, orientací a „nenásilně“ dohlížíme na hladký průběh svatby.

proč nás?

ÚSPORA ČASU

Organizace běžné svatby zabere odhadem 250 hodin, což je spousta času, který můžete věnovat něčemu jinému. S našimi znalostmi vám můžeme pomoci s kompletním procesem nebo jen s dílčími činnostmi, jak budete potřebovat.

VLASTNÍ DEKORACE

Disponujeme vlastními svatebními dekoracemi. Jedná se o pečlivě vybrané designerské kousky, vázy, podnosy, drobný mobiliář atd. Půjčujeme je pouze našim klientům, a proto naše svatby získávají punc jedinečnosti.  Zároveň tím snižujeme vaše výdaje za svatbu. 

ÚSPORA PENĚZ

Ať už máte vyšší nebo omezený rozpočet nebo třeba netušíte, kolik jednotlivé svatební služby stojí, pomůžeme Vám a navrhneme rozpočet podle vašich možností a priorit. Víme, kde  ušetřit peníze a společně najdeme tu nejvhodnější variantu. 

SVATEBNÍ TISKOVINY

Všechny svatební tiskoviny si zajišťujeme sami od návrhu až po realizaci. Máme k dispozici zkušeného grafika, který se už několik let specializuje na svatby, a také několik spolupracujících tiskáren, se kterými máme dohodnuté výhodnější ceny.

FLEXIBILITA

Jsme vždy k zastižení, ať už na telefonu, skypu nebo emailu… Jsme zvyklí operativně řešit nenadálé situace. Abychom se mohli každému klientovi opravdu plně věnovat, organizujeme ročně jen omezené množství svateb a eventů.

SLUŽBY NA MÍRU

Neomezujeme se na „balíčky“, ale nabízíme především služby šité na míru vašim konkrétním potřebám a požadavkům.

PÁR MILÝCH SLOV

…Hneď prvé stretnutie ma však presvedčilo, že Katka a Evka nám pomôžu naše, v tom čase ešte veľmi vágne, predstavy o svadbe zrealizovať. Ich prístup je nesmierne profesionálny a zároveň veľmi osobný, komunikácia s nimi je úžasne jednoduchá a rýchla a ich kreativitu a pokojný prístup sme ocenili hlavne keď sa vyskytli obmedzenia. Vďaka nim sme spolu s našimi blízkymi mohli prežiť bezstarostným svadobný deň!. “

Zuzka & Jan

…Profesionalita, nápaditá řešení, rychlá komunikace, tak bychom shrnuli půlroční přípravy. Svým klidem a vyrovnaností nám pomohli lépe zvládnout předsvatební nervozitu.
A svatební den? Náš obřad byl díky květinovým dekoracím, osvětlení a hudbě naprosto nezapomenutelný. Katce a Evě se podařilo v docela velkém prostoru vytvořit velice útulnou atmosféru, která se skvěle hodila pro podzimní svatbu. Pokud chcete mít vkusnou svatbu v osobitém a nadčasovém stylu, tak věřte, že Eventista je to pravé pro vás
 “

Simona & Michal

NAJDETE NÁS

kontakt

Pojďme uskutečnit i vaši svatbu snů.

Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme, nebo nám zavolejte na telefonní číslo 777 757 901.