Svatby

JEDINEČNÝ ZÁŽITEK | DOKONALÉ DO POSLEDNÍHO DETAILU

NAŠE SLUŽBY

Vaše svatby by měla být JEDINEČNÁ  a hlavně by měla být O VÁS.

Našim cílem je vytvořit a zorganizovat svatbu, která vás vystihne a dokonce předčí vaše představy, ale zároveň nezanechá v hostech pochybnost o tom, na čí svatbě jsou. Naší inspirací jste vy.

Svatba je pro nás stejně důležitá jako pro naše snoubence a protože nechceme nic podcenit nabízíme našim párům pouze full-service – od návrhu svatby po realizaci.

Jak PRACUJEME?

Vy na prvním místě

1

Poznáme se

Budeme se ptát. Zjistíme co se Vám líbí, co je pro vás důležité, jak velká svatba, kolik hostů na svatbě a další.

2

Poradíme Vám

Poradíme Vám s výběrem svatebního místa, víme na co se zaměřit a čemu se vyhnout.

3

Navrhneme

Sejdeme se v místě svatby, navrhneme koncept svatby a předložíme vám vizuál, abyste si mohli představit, jak vaše svatba bude vypadat.

Naplánujeme

4

Připravíme rozpočet

Připravíme rozpočet svatby a platební kalendář, abyste měli přehled kdy, kolik a co zaplatit. Rozpočet optimalizujeme podle vašich možností.

5

Hlídáme termíny

Připravíme harmonogram svatební dne a zajistíme, aby se vše včas objednalo a připravilo.

6

Zajistíme průběh

Zamluvíme místo, dodavatele a vyjednáme smlouvy. Probereme s nimi koncept vaší svatby, aby vše ladilo.

Den svatby

7

Den před svatbu

Řešíme logistiku, přípravu svatebního místa, postavení stanu, návoz nábytku atd.

8

Ve svatební den

Koordinujeme dodavatele, dohlížíme, aby vše bylo na svém místě a perfektní do posledního detailu.

9

Asistujeme na místě

Jsme při ruce nevěstě a ženichovi. Pomáháme hostům s ubytováním, orientací a „nenásilně“ dohlížíme na hladký průběh svatby.

PÁR MILÝCH SLOV

zimní svatba v Grandhotelu Tatra, svatební pár krájí dort

…Hneď prvé stretnutie ma však presvedčilo, že Katka a Evka nám pomôžu naše, v tom čase ešte veľmi vágne, predstavy o svadbe zrealizovať. Ich prístup je nesmierne profesionálny a zároveň veľmi osobný, komunikácia s nimi je úžasne jednoduchá a rýchla a ich kreativitu a pokojný prístup sme ocenili hlavne keď sa vyskytli obmedzenia. Vďaka nim sme spolu s našimi blízkymi mohli prežiť bezstarostným svadobný deň! “

Zuzka & Jan

„Mít full service koordinátorku bylo to nejlepší svatební rozhodnutí! Nejen že naše svatba byla jako z pohádky, ale my jsme si ji mohli i užít! Což si nedovedu představit, kdybychom Kate neměli. Navíc je Katka úžasně pozitivní a fajn člověk!! Jsem ráda, že jsme ji mohli poznat a těším se někdy příště, při nějaké další příležitosti, nejen pracovní.“

Lucie & Tadeáš

proč nás?

ÚSPORA ČASU

Organizace běžné svatby zabere odhadem 250 hodin, což je spousta času, který můžete věnovat něčemu jinému. S našimi znalostmi vám můžeme pomoci s kompletním procesem nebo jen s dílčími činnostmi, jak budete potřebovat.

VLASTNÍ DEKORACE

Disponujeme vlastními svatebními dekoracemi. Jedná se o pečlivě vybrané designerské kousky, vázy, podnosy, drobný mobiliář atd. Půjčujeme je pouze našim klientům, a proto naše svatby získávají punc jedinečnosti.  Zároveň tím snižujeme vaše výdaje za svatbu. 

ÚSPORA PENĚZ

Ať už máte vyšší nebo omezený rozpočet nebo třeba netušíte, kolik jednotlivé svatební služby stojí, pomůžeme Vám a navrhneme rozpočet podle vašich možností a priorit. Víme, kde  ušetřit peníze a společně najdeme tu nejvhodnější variantu. 

SVATEBNÍ TISKOVINY

Všechny svatební tiskoviny si zajišťujeme sami od návrhu až po realizaci. Máme k dispozici zkušeného grafika, který se už několik let specializuje na svatby, a také několik spolupracujících tiskáren, se kterými máme dohodnuté výhodnější ceny.

FLEXIBILITA

Jsme vždy k zastižení, ať už na telefonu, skypu nebo emailu… Jsme zvyklí operativně řešit nenadálé situace. Abychom se mohli každému klientovi opravdu plně věnovat, organizujeme ročně jen omezené množství svateb a eventů.

SLUŽBY NA MÍRU

Neomezujeme se na „balíčky“, ale nabízíme především služby šité na míru vašim konkrétním potřebám a požadavkům.

úspěchy a ocenění

kontakt

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám navrhnout a zorganizovat vaši svatbu snů.

Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme, nebo nám zavolejte na telefonní číslo 777 757 901.