Loading...

Služby

SVATBY

SVATBY

KOORDINACE MĚSÍC PŘED SVATBOU

je perfektní volbou pro pár, který zvládá vše naplánovat, ale potřebuje pomoci v závěrečné fázi příprav, aby všechno proběhlo hladce a mohl si užívat svatby bez obav o detaily.
 

NÁVRH DESIGNU SVATBY

Pro ty, kteří mají pod kontrolou logistiku a veškerou organizaci, ale potřebují pomoc s estetikou. Navrhneme kompletní koncept svatby - setup stolů, výzdobu, květinová aranžmá, osvětlení, svatební pozvánky a ostatní svatební tiskoviny, design dortu, oblečení, zábavu pro hosty apod.
 

ZPRACOVÁNÍ TISKOVIN

Zpracujeme pro vás grafický návrh a zajistíme výrobu všech svatebních tiskovin. Technologie, které standardně nabízíme jsou slepotisk, zlatotisk, výsek, letterpress, kašírování, ale také vyrobíme pečetě a zajistíme i jiné netradiční dekorování.

 

KONZULTACE

Pro klienty, kteří potřebují nasměrovat a poradit. Pomůžeme vám uspořádat své myšlenky a obeznámit vás s organizací svatby. Doporučíme vám svatební místa vhodná pro vás a dodavatele, se kterými rádi spolupracujeme.

 

SVATBA NA KLÍČ

Kompletní služby pro pár, který chce svatebního profesionála na plný úvazek, aby dohlížel na každý detail jejich svatebního dne. 

 

 

Více
SOUKROMÉ

SOUKROMÉ

Křtiny

Oslavy narozenin

Promoce

Zahradní oslavy

Více
FIREMNÍ

FIREMNÍ

Módní přehlídky

Firemní večírky

Firemní portréty

 

Více
COUTURE PORTRAITS

COUTURE PORTRAITS

Luxusní portfólio box s portrétními fotografiemi vytištěnými na barytovém papíře zasazenými v paspartě. 

Více