Loading...

HORSKÁ SVATBA

LUCIE & JAN

Škoda, že zimní svatby snoubenci příliš nechtějí. Zima má svoje kouzlo a když se navíc zvolí vhodné místo, můžete si svoji svatbu užít bez obav ze zvratů počasí.

Stejně jako Lucie a Jan. Původně za námi přišli s tím, že plánují svatbu ve středních Čechách. Přemíšleli jsme, které svatební místo by pro ně bylo vhdné, ale nakonec jsme jim do výběru míst ve středních Čechách zařadili i jedno v Beskydech. Grandhotel Tatra se nám zdálo jako místo, které je pro ně jako stvořené. A opravdu, zamilovali si ho stejně jako my a musíme potvrdit, že to byla skvělá volba.

Grandhotel Tatra je nově zrekonstruovaný designový hotel v malebném prostředí Beskyd. Perfektní služby hotelu, vynikající kuchyně a welness z něj dělají prvotřídní svatební lokaci. Obřad se měl konat venku na terase, ale nakonec jsme museli kvůli silnému větru zvolit plán B - obřad v lobby hotelu. Hory jsou prostě nevyzpytatelné, ale lobby hotel je také nádherný prostor, takže jsme jej bohatě vyzdobili květinami a svatební obřad neměl chybu. Svatební hostina probíhala v restauraci hotelu, která nabízí užasný výhled na hory.

Pro hosty jsme připravili originální zábavu - instalaci andělských křídel, které mohli využít jako pozadí pro fotky na instagram nebo polaroidové fotky do knihy hostů.