Když se setkávám se snoubenci, často váhají, zda přidávat k už tak velkým výdajům za svatbu ještě další – za svatební agenturu. Pokud se ale rozhodnou využít našich služeb, záhy zjistí, že se vlastně nejedná jen o další výdaj ale o investici, která se jim vrátí, a to nejen v podobě financí, ale zejména v podobě ušetřeného času a starostí.

▸ Svatební koordinátor vám ušetří čas.

Čas je vůbec ta nejvzácnější komodita a ne nadarmo se říká, že čas jsou peníze. Plánování svatby je časově velmi náročné a s prací na plný úvazek a běžným společenským životem i těžko zvládnutelné. Hledání perfektního svatebního místa, sestavování harmonogramu svatby, zadávání objednávek, komunikace se všemi svatebními dodavateli atp. je zejména několik dní před svatbou velmi stresující, zvlášť pro někoho, kdo s tím nemá žádné zkušenosti. Svatební koordinátoři za vás dokážou tyto časově náročné úkoly vyřešit, protože mají potřebné know-how.

▸ Svatební koordinátor má kvalitní portfólio dodavatelů.

Pokud si zvolíte zavedenou svatební agenturu, jako je ta naše, zjistíte, že neustále pracuje na vytváření silných vztahů s nejlepšími dodavateli ve svatebním průmyslu. Dodavatelé nás informují o speciálních nebo nových produktech a službách. Při dlouhodobé spolupráci je obvyklé, že jsou ochotni nám nabídnout slevy, výhody nebo speciální balíčky pro naše klienty. A i když vám z nějakého důvodu nemůžeme nabídnout slevy nebo jiné výhody, jsme obeznámeni s cenami svatebních produktů a služeb. Poznáme tedy výhodnou nabídku od té méně výhodné.

▸ Můžeme navrhnout alternativy.

Upozorníme vás, pokud chcete investovat peníze do něčeho, co se nám na základě předešlých zkušeností jeví jako zbytečné nebo příliš nákladné ve smyslu poměru cena/užitek. Téměř vždy jsme schopni nabídnout výhodnější alternativu a zabránit vám v překročení vašeho rozpočtu … To mě přivádí k mému dalšímu bodu.

Budeme se držet vašeho rozpočtu.

Dokonce i malá rozhodnutí mohou přispět k velkým úsporám, pokud jste si najali zkušeného svatebního koordinátora. Je to jednoduché: nejlepší způsob, jak se vyhnout nadměrným výdajům, je držet se rozpočtu. To se však může při plánování vašeho významného dne ukázat jako mnohem náročnější, než se očekávalo. Je překvapivě snadné překročit rozpočet u věcí, o kterých si ani nemyslíte, že budou nákladné. Naopak se můžete spolehnout, že vám pomůže upřednostnit ty položky, u kterých se nevyplatí šetřit, protože budou mít velký dopad na váš svatební den.

Svatba je poměrně velká finanční zátěž, ale v současnosti už snoubeci často chápou, že najmout si zkušenou svatební agenturu není jen dalším výdajem, ale nutností, pokud chcete co nejlépe využít svůj rozpočet a užít si bezstarostně svůj svatební den.

Pokud se rozhodnete kontaktovat naši agenturu, budu se těšit na naše společné setkání. A nezapomeňte – úvodní konzultace je ZDARMA!

Vaše K.

Kateřina je zakladatelka a kreativní ředitelka spol. EVENTISTA. Od roku 2013 navrhla  a zorganizovala množství výjimečných svateb a eventů. Pro více informací ji můžete kontaktovat zde:

katerina@eventista.cz

Přečtěte si také:

Jakou vybrat svatební agenturu?

Kolik stojí služby svatební agentury?